Dünyanın en iyi tekne turu gezilerinden mavi tur ile keşfedilecek enfes Göcek koyları Favori yatçılık ile daha bir güzel! Siz de hemen uygun fiyatlara en kaliteli mavi yolculuk programımıza katılın ve unutamayacağınız güzellikte bir tatil yaşayın! İşte, Mavi Yolculuk Göcek program planımız!

1-GÜN

Göcek limanında sizin için hazırlanan yatımız sizi içerisinde seçkin ve profesyonel personeli ile bekliyor olacak ve öncelikle siz misafirlerimizi yata yerleştiririz. Tanışma kokteyli düzenlenir ve bu sırada kaptanınız, sizlere yat içerisinde uyulması gereken güvenlik kurallarından bahseder, rotayı detaylıca anlatır ve gerektiği kadarını anlattıktan sonra tanışma kokteyli tamamlanır. Ardından ilk rota Boynuz Bükü! Her yeri ayrı güzel olan Boynuz Bükü, sizlere cenneti anımsatacak kadar doğal ve temiz… Buradan sonra ilk gecenin tamamlanması için rota Sarsala Koyu! Renkleri, ışıkları ve size uzaktan kara gülümser ama dış dünyadan o kadar uzak ve huzurlu bir ortamasınız ki duyacağınız tek şey geç saatlere kadar susmayan kadeh tokuşturma sesi olacaktır.

2-GÜN

Sabahın ilk saatlerinde rüzgâr teninize hafif değerken ve siz rüzgârı sıcak teninizde ılık hissederken hazır kahvaltınıza oturacaksınız. Kahvaltı sonrasında da rota Diş Göbün! Denizi berrak olan bu denizde isterseniz eğer şnorkel yapabilirsiniz. Adadaki yatlar için uygun koylar, kıyıda bulunan ağalar, her biri bir arada muhteşem bir uyum meydana getiriyor ve gerçek anlamda büyülüyor insanı… Bu güzelliklere doyum sonrasında daha güvenli bir gece geçirebilmeniz için sizi Ağa Limanına götürüyoruz. Aperatifler ile birlikte sunulan beş çayı ve akşam yemeği de bu limanda olacak. Eğer karaya çıkmak isterseniz yürüyüş parkurları, yol sonunda bulunan kilisesi, tepeden muhteşem manzara sizlere huzur verecek derecede.

3-GÜN

Ağa Limanında sabahladınız ve sabahın ilk saatlerinde harekete başlıyorsunuz. Deniz sakin, etrafta sizden başka hemen hemen kimse yok, daha fazla cennet görme imkanını bu doğa harikası yer sayesinde tadıyorsunuz. Rota Semizce Koyu! Kahvaltı için Semizce Koyu’na gidiyorsunuz ve burada yöresel kıyıları mutlaka gezmelisiniz. Bu gezi sırasında ayrıca İz Tuzu Plajı’nı, Labirent Kanallarını, çamur kaplıcalarını, Köyceğiz gölünü de ziyaret etmelisiniz. Ayrıca uzun yolculuk yapanların mutlaka uğradığı Kadırga Koyu’nu da çok seveceksiniz. Bu kadar güzel gezilecek yerler sonrasında gecelemek için rota Kumlu Bük! En emniyetli konaklama yerlerinden birisidir burası. Uzaktan hareketli ve ışıklı görüntüleri izleyeceksiniz ama hiç ses olmayacak, işte en güzel dinlenme!

4-GÜN

Kumlu Bükte gecelemiştiniz ve sabah da burada uyanıyorsunuz. Sabahın ilk saatlerinde kendinizi denizin ılık sularına bırakıp kendinize geleceksiniz. Sabah sporunuz da denizde yüzerek gerçekleşsin. Kahvaltıda sizi çok çeşit bekliyor olacak ve profesyonel aşçıların muhteşem sunumu ile gözlerinize de hitap edecek bir kahvaltı yapacaksınız. Öğle yemeği için rota Cennet Adası! Beş çayına kadar burada vakit geçirebileceksiniz. Daha sonra rota Marmaris! Yatımızda yiyecek ve su stoktaki azalma ile Marmaris’te stok tamamlama gerçekleşiyor. Ardından Marmaris’in canlı ve hareketli gecesine kendinizi atmanızı tavsiye ediyoruz. Kaptanınızın da rehberliğinde hem güvenli hem de gerçekten popüler yerlerde eğlencenin dibine vuracaksınız. 

5-GÜN

Bu sabah yine yolculuk sabahın ilk saatlerinde başlıyor. Erken saatte başlayan yolculukta rota Ekincik Koyu! Kahvaltı bu koyda olacak. Kahvaltı sonrasında serinlemek için de yüzme molası verilecek ve rota Dişibilmez Koy! Burada burunun arka tarafında doğa ile iç içe muhteşem manzaralara tanıklık edeceksiniz. Halk arasında Aşıklar Koyu olarak da anılan bu koyda, şnorkel dalışları için ideal bir derinlik var. Şnorkel, palet ve maske üçlüsü tam da burası için uygun! Öğle yemeğinden sonra da Kuyruk Burnu olarak anılan muhteşem koyda olacaksınız. Burası en çok da kumsalı ile anılmaktadır. Tertemiz plajı, sanki özellikle birisi yapmış hissiyatı veriyor. Akşam vakti olduğunda da profesyonel aşçılarımızın hazırlamış olduğu leziz Akdeniz mutfağından lezzetler sizi bekliyor. Yemek sonrasında geceyi de burada tamamlayacaksınız ve deniz ile iç içe olanların ne kadar da şanslı olduğunu düşünmeden edemeyeceksiniz. Hafif müzik sesi ile denizin dalgaların sesine daha çok bağlanacak ve ruhunuzu dinlendirme şansı yakalayacaksınız.

6-GÜN

Gece geç yattınız, çünkü bu muhteşem manzarada insan uyumak istemiyor. Bu anı bir daha yaşayamayacağını bildiğinden anı doyasıya yaşamak ister insan! Oksijeni bolca bulabileceğiniz bu cennet doğada kendinizi denize bırakmadan duramıyorsunuz. Sabah uyanır uyanmaz yine sabah sporu, yani yüzmek. Kendinizi bu sıcak altında muhteşem suya bırakacaksınız ve denizle artık aranızda bir bağ oluşacak. O sizi anlıyor ve sizi serinletiyor, güneş yakıyor, o serinletiyor… Ayrıca buradan daha temiz bir yer bulup nerede yüzebilirsiniz ki? Kahvaltıda kızarmış ekmekler ve sucuk kokuları da sizi bekliyor olacak siz serinlerken. Size diyeti de unutturacak sporu da… Kahvaltı sonrası siz kahvenizi yudumlarken rota Domuz Adası Panço Koyu! Bu koy o kadar çok berrak mı metrelerce üstte olmanıza rağmen denizin dibindeki taşları bile sayabileceğiniz kadar! Ardından gecelemek için güvenli bir yere gitme vakti. Rota Binlik Koyu! Yürüyüş parkurları, yapılan su sporları, maske ile dalış için en uygun yerlerdendir. Sizinle birlikte dolaşan ve uzman olan aşçınızın sizlere sunduğu leziz aperatifleri ve isteğinize göre de soğuk rakılar ile gün batımına karşı unutulmayacak lezzetleri tadacak ve anılar biriktireceksiniz. 

7-GÜN

Sabahın ilk saatleri ve deniz durgun, ılık, rüzgar ılıktan kendini hissettiriyor. Suyun bu muhteşem duruşu o kadar çekici gelecek ki kendinizi birden suda bulacaksınız. Daha sonra göreceğiniz yer Hamam Koyu! Hamam Koyu da hamam adı verilen harabeleri içeriyor ve burası Cleopatra ile anılan yerlerden bir tanesidir. Öğlen yemeğiniz siz denize dalmışken aşçınızın leziz ve maharetli ellerinden sizlere sunulmak üzere hazırlanmaktadır. Öğle sonrası rüzgarlı olacaktır ve rota Yassıcalar! Yatınız artık kendini rüzgâra bırakacak ve sessizlik, huzur bir arada… Yatınızın suda çıkarttığı ses, rüzgârın fısıldaması, yelkenler, makinenin durması, profesyonel bir ekip, tecrübeli ve ne yapacağını bilen bir kaptan… Daha ne olsun! Aperatifleriniz saati saatine hazır, beş çayınız sıcak sıcak sizi bekliyor, güneş yavaştan uzaklaşıyor ve gün batımına karşı yine leziz yemekler… Geceleme faslı yine Yassıcalar’da olacak. Gün batımı yemeği sonrasında muhteşem huzurlu bir gece sizi bekliyor olacak. Ayrıca turun da son günü. Yarın sabah kahvaltı keyfi sonrasında artık limandan transfer araçları ile yolculuk başlayacak..

Mavi Yolculuk Göcek turu ile maviye, yeşile, doğaya, denize doyacaksınız. Unutulmaz bir yaz tatili için, bütün yılın yorgunluğunu atabilmek için, stresten, kalabalıktan ve yorgunluktan uzak, insanlar kalabalıkta eğlenirken sadece bulundukları ortamların ışığını, görüntüsünü göreceksiniz. Sürekli denizin içinde, denize karşı ve manzara dolu yemekler, gün batımına karşı soğuk rakınız, sabah uyandığınızda teninize değen rüzgar, denize kendinizi bıraktığınızda serinleme hissiyatı… Daha ne ister ki insan? Bundan daha huzurlu, daha doğayla iç içe bir tatil olmayacaktır. Ama rotamız daha bitmedi, çok sayıda rota var! Her sene farklı bir rota ile yolculuk yapabilecek, tüm denizlerin fatihi Mavi Tur ya da Mavi Yolculuk ile siz olacaksınız! Hemen şimdi Göcek’te yer alan turlar ile ilgili bilgi almak ve kısa sürede rezervasyonunuzu yapmak için bizimle iletişime geçin!