Günümüzde tatil seçenekleri arasında yoğun ilgi görmeye başlamış olan tekne turları, git gide tur çeşit sayısını arttırmakta ve mavi denizler üzerinde birbirinden çok farklı olan yerlere seyahat imkanı sağlamaktadır. Böylece de tercih edilmesi daha da artmaktadır. Stresten uzaklaşmak, tüm senenin yorgunluğunu üstünden atmak isteyenler için sevdikleriyle birlikte keyifli anlar yaşama fırsatı sunmaktadır bu turlar. Bu kadar çok tercih edilen tekne turları ile belirli noktalardan kalkışlar sağlanarak birçok adaya, koya ziyaret yapılıyor ve mavinin her tonunda denizin, yüzmenin keyfine varıyorsunuz. Özellikle de şehir yaşantısından sıkılan ve biraz olsun uzak kalmak isteyenler için, bol oksijenli, sabah akşam deniz kokulu, huzurlu ve sakin zaman geçirebilmek için sunulan muhteşem bir fırsattır ayrıca bu.

Herkes denizi sever ve deniz kokusu ile bolca oksijen alınacak bir zaman dilimine de kimse hayır demez. Bu sebeplerle de mavilere olan ilgi de tatil istekleri de artış gösteriyor. Şirketler, tekne yolculuğu ile tur seçenekleri sunmakta ve yemek öğünlerinde de  et, tavuk ve balık gibi et ürünleri vermektedir. Buna ek olarak Akdeniz ya da Ege kıyılarında bir tursa katıldığınız, ayrıca yöresel lezzetler de tadacaksınız. Tura katılım sağlaya herkesin damak tadına uyacak lezzetler hazırlanmakta ve muhteşem sunumlarla sunulmaktadır. Mavi manzaraya karşı leziz yemeklere doyamayacak ve iştahınızı kapatamayacaksınız. 

Tekne kiralama işlemleri netleşince sonraki adım menü hazırlamadır. Menü hazırlandıktan sonra gereken tüm malzemeler mutfağa yerleştirilir ve artı olarak aşçı ile konuşma fırsatı da sağlanmaktadır. Bu sayede istenilen her şey istendiği gibi ayarlanır ve memnuniyet en üst derecede tutulur. Bütün bu özellikler ile tekneden alacağınız keyif de üst seviye olacaktır. Teknede yemek, yaşam gibi seçenekler sizlere sunulduğundan rotanın da seçilmesine imkan tanınmaktadır. 

Teknede geçirilen vakit sırasında yemekler ve içecekler en profesyonel şekilde hazırlanır ve yine profesyonel olarak sunulur. Bozulmalara karşı da teknede buzdolabı vardır ve yemekler burada muhafaza edilir. Hiçbir ürün tazeliğini kaybetmez ki yemekler lezzetini kaybetmesin. Bunların yanı sıra isteğe göre alkollü içecekler de sunulabilmektedir. Hatta sıcaklık ya da soğukluk seçenekleri de misafirlere sorulur ki memnuniyet her konuda üst seviyede olsun. Teknede bulunan aşçılar da her daim profesyonel olur ve sunumlar da dolayısıyla profesyonel seviyede olur. İstenildiği vakitlerde yemek servisi yapılabilir ve tüm bu sağlanan imkanlar ile tekne, gulet yat kiralama seçeneğine yönelim sağlanır. 

Favori Yatçılık ile Size Özel Yemek Menüleri

İlk Gün: Kumanya Alışverişi

Turun ilk günü, yola çıkmadan önce tur sayısına uygun olacak şekilde hazırlanan menüye göre kumanya alınır. İstenilen yemekler de tur öncesi söylenir ki alışveriş de eksiksiz olarak yapılabilsin. Hatta turun ilk günü birlikte alışveriş imkanı da sunulmaktadır. Turun hareketi gerçekleşecek limana yakınlarda bulunan süpermarketlerden sağlanan bu alışverişler ile her şey tam tıkır ilerlemektedir. Hatta sizlere internet aracılığıyla göndereceğimiz alışveriş listesini tamamlayabilir ve böylece zaman kazanılmış olur ve siz de uğraşmamış olursunuz. Eğer kendiniz alışveriş yapacak olursanız da geleceğiniz grup kişi sayısına ek olarak teknede bulunan personel sayısını da ekleyerek yapmalısınız.

Teknede Yeme ve İçme

Güne her zaman güzel bir kahvaltı ile denize karşı başlarsınız ve ister Türk kahvaltısı isterseniz de farklı bir kahvaltı sunulabilir. Ara öğünler vardır ve hafifçe atıştırma imkanı sağlanır. Öğle yemekleri de genel olarak zeytinyağlı, salata tarzı hafif yiyecekler sunulur ve beş çayında kuru pasta gibi ikramlar yapılır. Belirli saatlerde meyve, akşamları ızgara et yemekleri veya denizden tutulan balıklar hazırlanır. Yiyecekler her zaman tazedir ve içecekler de dolapta olacaktır ve istenilen saatte tüketilebilir. Kaptanınız her konuda yardımcı olacaktır. 

Alternatif Menü

Kiralık tekne seçeneğimizde kişi başı ücret ödeyerek menüyü bize bırakabilir ve ister standart isterseniz de lüks menü tercih edebilirsiniz. Kişisel isteklerinize göre yine yönlendirmeler yapabilirsiniz.